Arduino İkili Set Klon Arduino Nano CH340 Çip + Arduino Nano Proto Shield

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Stem Helikopter Kiti Hediye
13,97 USD + KDV
11,10 USD + KDV
246,53 TL
%20,5
Stem Helikopter Kiti Hediye
16,91 USD + KDV
12,17 USD + KDV
270,24 TL
%28
Stem Helikopter Kiti Hediye
22,40 USD + KDV
497,45 TL

Arduino Nano Başlangıç Seti

Arduino Nano Başlangıç Seti İçerisinde Klon Arduino Nano ve Arduino Nano Sensör Shield Bulunmaktadır.
 
Set İçeriği:
1x Arduino Nano Klon v3.0 - USB CH340 Çip (USB Kablo Hediye)
1x Arduino Nano Proto Shield

 

Arduino Nano Nedir?

Arduino Nano, ATmega328P (Arduino Nano 3.x) tabanlı küçük, breadboard ile çalışabilen bir denetleyicidir. Arduino Nano fiyat olarak uygun ve az yer kaplaması sebebiyle tercih edilir. Sadece bir dc power jack (DC güç soketi)ne sahip değildir ve Mini-B USB kablosuyla da çalışır. 
 
Arduino nano shield bir arduino geliştirme kartı modülüdür. Arduino nano 328 diğer arduino çeşitleri gibi çalışması için gerekli olan her şeyi üzerinde bulundurmaktadır. Kendi yazılımlarınızı veya yapmak istediğiniz projelerinizi geliştirebilirsiniz.  Genellikle küçük projelerde kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 
 
Arduino Nano Sensör Shield
 
Arduino Nano Sensör Shield, Arduino Nano'nun daha pratik bir şekilde kullanılmasını sağlayan genişletme Shield'idir. Arduino Nano'nun tüm pinleri toprak ve besleme ile birlikte 3'lü pin grubu olarak konmuştur. Bu sayede çoğu modül breadboarda gerek duyulmadan basit bir şekilde kullanılabilmektedir. UART (Rx, Tx, 5V, GND) ve I2C pinleri (SCL, SDA, 5V, GND) 4'lü pin grubu olarak kartın kenar kısmına eklenmiştir. Ayrıca Shield'in kenar kısımlarındaki deliklere gerekli lehimlemeler yapılarak UNO ve Mega gibi boardlar için Shield olarak kullanılabilmektedir.

Arduino Nano IO Genişleme Kalkanı için özellikle Arduino Nano ve diğer birçok cihaz arasında kolay bir bağlantı sağlamak için tasarlanmıştır. Özünde, bu cihazları basit ve sorunsuz bir şekilde bağlamak için Nano denetleyiciyi genişletir. Nano breadboard'un mükemmel bir arkadaşı ve hem Nano v2.x hem de v3.x ile uyumludur.
Diğer Özellikler
Stok Kodu772
MarkaEcembilgisayar
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Diğer Arduino Başlangıç Setleri

 
 
Yandex.Metrica

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.