Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

EN ÜST KESİM LİMİTİMİZ 100CM X 80 CM.
ÖRNEK : 18cmX18cm Ölçüye ihtiyacınız var
20cm x 20cm seçip dilediğiniz ebat kısmına 18x18 istiyorum yazmanız yeterli 
Milimetrik ölçüde kesim yapabiliyoruz.
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Şimdi Sipariş Verirsen
Yarın Kargoda
(Haftasonları Firmamız Kapalıdır.)
0,65 TL
Pet-G Levha Şeffaf (Renksiz) 1mm
1,67 TL
Pet-G Levha Şeffaf (Renksiz) 1.5mm
1,88 TL
Pleksi Levha Şeffaf 2mm Pleksiglass
1,88 TL
Yanmaz Ve Kırılmaz 1mm Solid Levha
1,88 TL
Pleksi Levha Beyaz 2mm Pleksiglass
2,09 TL
Pleksi Levha Şeffaf 2.8mm-3mm Pleksiglass
2,09 TL
Yanmaz Ve Kırılmaz 1.5mm Solid Levha
2,30 TL
Pleksi Levha Süt Beyazı 3mm Pleksiglass
2,30 TL
Pleksi Levha Rakı Beyazı 3mm Pleksiglass
2,51 TL
Pleksi Levha Siyah 3mm Pleksiglass
2,71 TL
Pleksi Levha Şeffaf 3.8mm-4mm Pleksiglass
3,34 TL
Pleksi Levha Şeffaf 4.8mm-5mm Pleksiglass
4,18 TL
Minimum 3 Adet Almanız Önerilir.
5,37 TL
Minimum 3 Adet Almanız Önerilir.
5,76 TL
Pleksi Daire Büyük Boyutlu Her Renk İstediğiniz Ölçüde
7,31 TL
Minimum 3 Adet Almanız Önerilir.
7,68 TL
Pleksi Levha Siyah 2mm Pleksiglass
7,89 TL
Minimum 3 Adet Almanız Önerilir.
8,06 TL
Yanmaz Ve Kırılmaz 1.5mm Solid Levha
9,19 TL
Bu kategoride toplam 25 ürün listeleniyor.

Pleksi Levha Genel Bilgiler

Pleksiglas Kullanımı

Sıradan camlara göre oldukça hafif ve dayanıklı olması ile cam kullanımı gerektiren alanlar için önemli bir avantaj sunar. Özel tasarımı sayesinde camda görünmeyen bu şekil ve renkleri pleksiglasa uygulamak mümkündür.

Pleksiglas nedir ?

Pleksiglas tanımı gereği cam kullanılan yerlerde pleksiglas malzemenin kullanılmasıdır. Kimyasallar ve akrilik içeren malzemelerden yapılmış sert ve dayanıklı bir plastik panel olan pleksiglas birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Cam olarak kullanıma uygun olduğu için birçok yerde tercih edilebilir. Özellikle cama göre hafif yapısı ile ön plana çıkmaktadır. pleksiglasın işlenmesi kolaydır ve üretim süreci de çok hızlıdır. Sıcak kalıplanabildiği için istenilen şekillerin elde edilmesi çok kolaydır. Günlük ve endüstriyel kullanıma uygundur. Parlaklık, berraklık ve şeffaflık gibi özellikleri cama çok benzer. Hatta cama göre daha uzun kullanım ömrü sunduğu için ucuz yapısıyla da öne çıkmayı başarıyor.

Pleksiglas nerelerde kullanılır ?

Yoğun cam kullanılan yerlerde pleksiglas kullanımları görülmektedir. Pleksiglas özellikle pencereler, vitrinler, güvenlik aynaları ve özellikle seralar için tavsiye edilir. Plexiglas'ın yüksek dayanıklılığı ve yüksek çekme mukavemeti sayesinde boyutsal kararlılık açısından ideal bir uygulama oluştururlar. Kullanım alışkanlıkları açısından da farklı hava koşullarına dayanıklı olması da önemli bir özelliktir. cama göre çok daha sağlam olan pleksiglas çeşitleri, hava şartlarına dayanıklı malzemeler oldukları için daha iyi yalıtım seçenekleri sunmaktadır. Bu bakımdan ister ev tadilatı, ister iç mimari veya ofis tadilatı olsun, pleksiglas ihtiyacı doğru şekilde karşılamaktadır. Dayanıklı, sağlam, hafif ve yüksek şeffaf yapıları sayesinde ticari ve kişisel kullanıma uygun özelliklere sahiptir. Ayrıca alışveriş vitrinleri, tabelalar, resim çerçeveleri, pencereler, akvaryumlar gibi özel yerlerde kullanıma uygundur. , hem küçük hem de büyük projelerde, Pleksiglas fiyatları sayesinde beklentileri tam olarak karşılamaktadır.

Pleksiglas olarak da bilinen Pleksiglas Akrilik/Pleksiglas, çeşitli renk ve opaklıklarda gelen ve çeşitli kullanımları ve faydaları olan çok yönlü bir plastik malzemedir. Günümüzde akrilik levhalar farklı kalınlıklarda satılmaktadır. Akrilik tüpler ve çubuklar gibi mat, ayna veya yansıtmayan yüzeyler de mevcuttur. Akrilik levha, geniş yelpazesi nedeniyle birçok avantajı bir araya getirdiği için kullanışlı ürünler haline getirilebilir.


 
 
 
Yandex.Metrica

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.