Seçiminizi Daraltın

  Marka

  Fiyat Aralığı

  Sadece


  Arduino Projeleri
  Arduino Başlangıç Setleri
  EN ÜST KESİM LİMİTİMİZ 100CM X 80 CM.
  ÖRNEK : 18cmX18cm Ölçüye ihtiyacınız var
  20cm x 20cm seçip dilediğiniz ebat kısmına 18x18 istiyorum yazmanız yeterli 
  Milimetrik ölçüde kesim yapabiliyoruz.
  Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  Minimum 3 Adet Almanız Önerilir.
  5,85 TL
  Minimum 3 Adet Almanız Önerilir.
  6,03 TL
  Minimum 3 Adet Almanız Önerilir.
  10,98 TL
  Minimum 3 Adet Almanız Önerilir.
  11,31 TL
  Bu kategoride toplam 4 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

  Ayna Pleksi Levha - Ayna Akrilik Levha

  Ayna pleksi, ekranlar, POP, tabelalar ve çeşitli fabrikasyon parçaların görünümünü ve güvenliğini arttırmak için kullanılan hafif, yansıtıcı bir termoplastik levha malzemedir. Aynalı pleksi levha, perakende, gıda, reklam ve güvenlik uygulamaları için idealdir.

  Dayanıklı bir vakumlu metalleştirme işlemi, ayna pleksi levhayı imalat işlemleri ve son kullanım sırasında neredeyse çizilmeye karşı dayanıklı hale getirir. Camın çok ağır olduğunu, kolayca çatlayabileceği veya kırılabileceği yerlerde kullanım için ideal olan aynalı pleksi, geleneksel aynalara göre daha dayanıklı bir alternatiftir. Bu nedenle okullarda, dans stüdyolarında, hastanelerde, hapishanelerde, evlerde ve güvenliğin önemli olduğu her yerde aynalarda cam yerine ayna pleksi kullanılabilir. 

  Ayna pleksi levha, esnek ve kırılmaya karşı dayanıklı olmasının yanı sıra son derece hafiftir. Camın yaklaşık yarısı ağırlığında olan pleksi, cama göre daha ucuzdur ve taşınması çok daha kolaydır ve kurulumu da kolaydır. Bütün bir tabaka vidalarla veya uygun bir yapıştırıcıyla kolaylıkla monte edilebilir. 

  Akrilik ayna levha öncelikle, dekorasyon, iç mekan mobilyaları, görsel sergileme, mağaza tasarımı, gıda hizmeti endüstrisi uygulamalarında kullanılır. Akrilik ayna plastik levha kırılmaya dirençlidir, bu yüzden güvenliğin öncelikli olduğu alanlar için tasarlanmıştır. Akrilik ayna için diğer uygulama alanları; bahçe aynaları, ev, bina, dekorasyon, banyo, yapı, tabela, deniz araçları. Akrilik ayna - pleksi levhalar cama göre %50 hafif 17 kat daha dayanıklıdır

   
   
  Yandex.Metrica

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.