Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

İndirimli Ürünler

Arduino Uno R3 DIP- Klon (USB Kablo Dahil)
217,42 TL
205,11 TL
%5,7
NTC Termistör Sensörü Kartı (Dijital Çıkış)
19,58 TL
18,46 TL
%5,7
3.3V/5V Breadboard Güç Kartı
22,37 TL
17,34 TL
%22,5
Arduino SD kart modulü
21,82 TL
17,34 TL
%20,5
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Arduino 5 mm LDR
1,12 TL
Arduino TCRT5000 Kızılötesi Sensör
2,80 TL
5V Aktif Buzzer
3,35 TL
10K NTC Termistör 3950K
3,54 TL
14 mm 7 Segment Display - Katot
4,10 TL
Su Seviyesi Sensör
5,03 TL
13.56 MHz Nfc Anahtarlık
6,15 TL
Arduino Mini Breadboard
7,09 TL
Kırmızı Lazer Diyot Modülü - 650nm 6mm 3V 5mW
7,09 TL
Arduino HC-SR501 PIR Hareket Sensörü Aparatı
7,09 TL
Arduino HC-SR04 Ultrasonik Mesafe Sensörü Bağlatı Aparatı
7,09 TL
14mm 7 Segment Display - 2li Anot
7,83 TL
14mm 7 Segment Display - 2li Katot
7,83 TL
Titreşim Sensörü SW-18020P
8,20 TL
Arduino HC-SR04 Ultrasonik Mesafe Sensörü Servo Aparatı
8,20 TL
TTP223B Dijital Dokunmatik Sensör
8,39 TL
Civalı Sensör
8,76 TL
2 Eksenli Joystick Kartı Modülü
9,70 TL
Arduino Lazer Sensör
9,70 TL
Arduino Uno R3 Pleksi Kutu (Demonte)
10,12 TL
Bu kategoride toplam 152 ürün listeleniyor.

Arduino modelleri ve fiyatları

Teknoloji geliştikçe insan hayatı da sürekli gelişiyor ve değişiyor. Bu teknolojik gelişme, elektronik endüstrisinde kullanılan uygun cihaz ve araçlarla kolaylıkla gözlemlenebilmektedir. Yeni teknolojilerin ve ürünlerin geliştirilmesi, kullanılan bazı elektrik sistemleri sayesinde büyük bir olay olabilir. Arduino geliştirdiği araç ve sistemler sayesinde bu alanda yeni ürünler geliştirmeyi mümkün kılmaktadır.

İnsan hayal gücünün sınırı yoktur. Bu hayal gücü doğru sistemlerle birleştiğinde yeni ürünler yaratmak ve geliştirmek çok kolay. Arduino, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak bu alanda yeni bir şeyler yaratmanıza olanak sağlar. Bu sistemler özellikle robot kodlama alanında kullanılan gelişmiş ürünler oluşturmaktadır.

Arduino nedir?

Arduino, açık kaynak programlama sistemleriyle uyumlu bir elektronik kart sistemidir. Farklı işlevlere sahip ürünler oluşturmanıza olanak tanıyan çeşitli uzantılar ve yazılımlar tarafından desteklenir. Özellikle son dönemin gelişen eğitim sistemlerinden biri olan robot kodlama alanında kullanım ve geliştirme kolaylığı ile dikkat çekmektedir. Bu, arduino'yu öne çıkaran özelliklerinden biridir çünkü her türlü orijinal tasarıma kolayca uygulanabilir ve sonsuz geliştirme olanakları sunar. Farklı arduino modelleri ile geliştiriciler hayal güçlerinin izin verdiği ölçüde geliştirme yapabilirler. Elektronik kart sistemleri ve yardımcı ürünler konusunda çok çeşitli ürün çeşidinin olması özellikle eğitim sektöründe yaygın olarak kullanılmasına yol açmaktadır. Tüm bu özellikleri ile arduino fiyatları ürün araştırmalarında ön plana çıkmaktadır.

Arduino Çeşitleri

Teknolojik olarak her gün bir çok yenilik doğuyor. Bu nedenle geliştirilen teknik araçlar geliştirilebilir olmalıdır. Arduino, geliştirdiği akıllı kart sistemleri ile sadece yeni ürünlerin geliştirilmesini sağlamakla kalmıyor, her türlü yeniliğe de uyum sağlıyor. Arduino modellerinin özellikleri, geliştiricilerin ve eğitimcilerin birçok farklı ürünü istenilen alanlarda uygulamalarını sağlar. Bu anlamda arduino fiyatları ürün geliştiriciler için önemlidir. Geliştiriciler, istedikleri proje için doğru araçları seçerek projelerini kolayca uygulayabilirler.

Arduino Başlangıç Kiti

Birçok projeye kolayca uyum sağlar. Başlangıç ??kiti, birçok ürünü kolayca oluşturmanıza olanak tanır. Arduino Başlangıç ??Kiti Teknolojik çeşitlilik, geliştirilebilirlik ve kolay uygulanabilirlik sunan Arduino modelleri, farklı ihtiyaçlara cevap verilmesine imkan vermektedir. Bu anlamda çeşitli setler ve setler ile hem eğitim hem de gelişim imkanları bulunmaktadır. Görev projesine göre farklı seri ve seriler bulunmaktadır. Eğitimciler ve geliştiriciler, projelerine uygun araçlarla kolayca yeni geliştirme projeleri oluşturabilirler. Bu, özellikle Arduino modelleri için en popüler başlangıç ??kitidir. Başlangıç ??seti birçok alanda temel ihtiyaçları kolaylıkla karşılar. Başlangıç ??kiti, özel sensörler ve kablo bağlantıları gibi birçok önemli parça içerir. Bu parçalar sayesinde projenizi yüksek kalitede hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca sete dahil olan parça sayısını kontrol edebilir ve ihtiyacınıza göre ekleyebilirsiniz.

Arduino Araba ve Robot Kiti

Arduino kitleri gerekli başlangıç ??malzemelerini içerir. İstediğiniz ürüne göre uyumlu kitler ile kendi özgün modellerinizi oluşturabilirsiniz. Arduino fiyatları kitlere ve içindeki ürünlere göre değişmektedir. Arduino kitlerinde kendi araba modelinizi yapma imkanı bulabileceğiniz araç kiti ile kendi proje arabanıza hayat verebilirsiniz. Parçalar, tasarımınıza göre modellenerek kolayca araç kitine eklenebilir. Arduino Robot Kiti de tasarımcılar arasında oldukça popülerdir. Hem programlanabilirliği hem de tasarım uyumluluğu kullanıcılardan büyük ilgi görüyor. Robot takımında bulunan sensörler sayesinde çarpışma ve tilt problemlerini çözebilirsiniz. Ayrıca public geliştirmesi sayesinde projeyi istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

Arduino Eğitim Kiti

Arduino Eğitim Kiti, geleceğin teknolojisinin geliştirilmesinde yer alanların eğitimi için uygundur. Eğitim seti ile başlamak için ihtiyacınız olan tüm parçaları alırsınız. Bu dizi, eğitimcilerin çok çeşitli projeler geliştirmek ve uygulamak için ihtiyaç duyduğu bölümleri içerir. Özgün modeller yaparak yeni modeller geliştirmek ve robotik eğitimleri için uygundur. Arduino eğitim kiti ile doğru fiyata, birçok geliştirmeyi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan sensörleri, kabloları ve daha birçok parçayı bulacaksınız. Eğitim ile projelendirmede farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Ancak eğitim seti, uyumlu modeller arasında kullanım kolaylığı sunuyor.

Arduino Özellikleri

Arduino, teknoloji geliştirmeye uygun araçlar geliştirmek için tasarlanmıştır. Teknolojinin güneş enerjisinden robotiklere kadar pek çok alanda uygulamaları var. Arduino modelleri, güvenlik sistemlerinden güvenlik sistemlerine kadar birçok teknolojik girişim ve proje için kullanılabilir. Ayrıca web sitemiz ecembilgisayar.com arduino fiyatları ile de bu alanda dikkat çekmektedir. Arduino serisi parçalar gelişen teknolojiye uyum sağlayabilmektedir. Ayrıca yüksek kaliteli parçalar her türlü deformasyona karşı dayanıklıdır. Kurulumu ve birçok projeye uyarlanması kolay, geliştirme ve para tasarrufu sağlar. Bu anlamda farklı serileri ile başlangıç ??seviyesinden profesyonel alana kadar pek çok alanda kullanılabilirlik sunmaktadır. Özellikle farklı fonksiyonlarla üretilen sistemler sayesinde aklınızdaki projeyi kolayca hayata geçirebilirsiniz.

Arduino hangi programlama dilini kullanıyor?

Arduino öncelikle bir yazılım geliştirme ürünüdür. Bu nedenle kullanılan programlama dilleri oldukça önemlidir. Arduino elektronik kartları sayesinde farklı programlama dillerinde farklı projeler gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle basit bir dil kullanan cihaz sayesinde her türlü projeyi kolayca oluşturabiliyorsunuz. Arduino cihazları elektriksel olarak çalışan üç ana grupta programlama dilini kullanır. Birincisi, Java ile yazılmış özel bir platform işleme dili kullanır. Platform kütüphanesinde C ve C dillerinin kullanılması tavsiye edilir. Kullanımı kolay ve pratik dil seçenekleri sayesinde başarılı projelere imza atabilirsiniz.

Arduino Fiyatları

Arduino çeşitli kullanım alanlarına uygun kitler geliştirmekte ve projeler geliştirmektedir. Projeye bağlı olarak farklı alet ve parçalar kullanmanız gerekebilir. Bu nedenle Arduino fiyatları kite göre değişmektedir. Diğer yandan sizlere en uygun arduino ürünlerini sunarak projelerimizde size avantaj sağlamaya çalışıyoruz. Elektronik sektöründe yeni olsanız bile size uygun araçlarla proje geliştirmeye başlayabilirsiniz. Bu alanda mini dizideki yönergeleri takip ederek bot kodlama alanında kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Çok daha uygun fiyatlı olan mini kitler her türlü kullanıma kolayca uyarlanabilmektedir.
 
 
Yandex.Metrica

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.